×
Üretim tesislerimiz, Kayseri-İncesu merkez ilçe sınırları içinde bulunan organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. 250 bin m² arazi üzerine 50 bin m² kapalı alanı bulunan tesisimiz %100 yerli sermayeli Türkiye’nin en büyük tesisidir. İleri teknoloji ile donatılmış tesisimiz 80 bin ton/yıl kapasite ile her ebat ve cinste üretim yapabilmektedir.

Fabrikamızın kurucusu ve sahibi olan grup şirketimiz His TekstilKayseri 1 Organize Sanayi Bölgesi’nde 1996 yılında 67 bin m² arazi üzerine 48 bin m² kapalı alan ile kurulmuş olup, 66.048 iğ kapasiteli ring tesisimizde faaliyetini sürdürmektedir.
Terrawool olarak, tüm bayi ve bayilerimiz kanalıyla malzemelerimizi kullanan nihai tüketicilere; uygulama öncesi ve sonrasında, bizleri hep yanlarında hissetmeleri için çalışmaktayız. Bu doğrultuda seminer, -uygulamayı hayata geçiren ustalarımıza- kurslar ve hizmet içi eğitimlerimize daha kaliteli işler çıkarmak için tüm çabalarımızı ortaya koyacak ve bu eğitimlerimizi belirli periyotlarla sürdüreceğiz.